Lenovo Kurumsal THINK Bilgisayar Ailesi
Lenovo Think kurumsal ürün ailemizin Katalog ‘unu aşağıdaki kısayoldan inceleyebilirsiniz.
Lenovo Kurumsal Ürün Ailesi
ThinkPad Kurumsal Dizüstü Bilgisayarlar
ThinkPad güvenilirliğinin efsanevi olmasının birçok nedeni var. Bu imaj olağanüstü test koşullarının geçerli olduğu askeri seviyedeki testlerden başarıyla geçmeleriyle başladı, dizüstü bilgisayarlarımız günlük hayatta karşılaşabileceklerinden çok daha ağır koşullardan başarıyla geçti. ( Nem – Düşük Isı – Yüksek Sıcaklık – Toz - Titreşim – Mekanik Şok – Yükseklik – Sıradışı Isı Değişiklikleri ) Ünlü kırmızı TrackPoint® ile tanınan ödüllü Precision klavye, çoklu dokunmatik touchpad, ergonomik tuşlar ve pratik multimedya tuşları ile ihtiyaç duyulanlara yanıt vermektedir. ThinkPad ailemiz; 11.6” - 12.5” – 14” – 15.6” Ekran seçenekleri ile Dünyanın En İnce tasarımları, Dört Farklı Kullanım Modu sunan 2’si 1 Arada Ultrabook Mobil ve Yüksek Performanslı İş İstasyonu modelerimiz ile isteklerin tümüne yanıt verebilecek bilgisayar ‘lar ile hizmetinizdedir.
ThinkPad Kurumsal Tablet
ThinkPad güvenilirliğinin Eksiksiz Bilgisayar deneyimi sunan 8” ve 10.1” ekranlı MS Windows tabanlı Kurumsal Tablet ürün ailemizdir.
ThinkCentre Kurumsal Bilgisayar Ailesi
Zarif ve Küçük, Güçlü ve Güvenli, Az Yer Kaplayan, Güvenilir ve Üretkenliği arttıran ThinkCentre ‘nin geniş yelpazesi ile Kurumların Masaüstü ( Desktop ), Kule tipi ( Tower ), Küçük Formlu ( SFF ), Daha Küçük Formlu ( TINY ) İş Bilgisayarı ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
ThinkCentre Kurumsal Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayar Ailesi
19,5” – 23” arası Ekran ( bazı modellerde Dokunmatik ) boyutuna sahip, Enerji Tasaruflu, Zarif, Yükseklik Ayarlı ThinkCentre Kurumsal Hepsi Bir Arada (AIO) Bilgisayarlar yer kazandıran ve estetik yapısı ile değişik çözümler üretmekteyiz.
Aksesuarlar
Lenovo THINK Ürünleri İçin Tamamlayıcı Aksesuarları içeren e-ticaret sitemiz yayındadır.

Lenovo Aksesuar
ThinkStation Kurumsal İş İstasyonları Ailesi
Lenovo ‘nun performans uygulamaları ve Özel çözümlere yönelik THINK İş İstasyonları kullanıcılara ürün çeşitliliği ile yüksek verimlilik sunmaktadır.
ThinkServer / IBM x86 Series Kurumsal Sunucu Ailesi ( Rack – Tower )
Kurumların Altyapı ‘larnda ihtiyaç duydukları sunucu sistemlerine Lenovo ThinkServer ve IBM x86 Series çeşitliliği ile çözümler üretmektedir. Pbs, bu tür ihtiyaçların tesbiti ve ürün temini / kurulumu / yönetimi ve sürekliliği için uzmanlığı ile hizmetler üretmektedir.
Ağ Çözümleri
Bilişim pazarındaki deneyimimiz ve müşterilerimize sunduğumuz kapsamlı çözümler ile, kurumların ağ altyapılarının verimliliği ve son kullanıcıya sundukları hizmet kalitesinde ölçülebilir artış gerçekleştirmelerine katkı sağlıyoruz.
Güvenlik Çözümleri
Kurumların bilgi güvenliğini sağlarken, iç ve dış ağlardan gelebilecek saldırılara karşı sistemin devre dışı kalmasını önlemek kritik bir önem taşıyor. Bu amaçla PBS olarak, kolay yönetilebilir, geniş ürün yelpazemiz ile kurumlara özel anahtar teslim çözümler sunuyoruz.
Yazılımlar ve Bulut Çözümleri
Microsoft Sunucu ve Client İşletim Sistemleri , VMWare Sanallaştırma Çözümleri , Veeam ve Arcserve Yedekleme Çözümleri , SQL Çözümleri , Microsoft Exchange , Lotus Domino , Office 365 ve Exchange Online Hizmetleri
Mesajlaşma Çözümleri
E-posta sunucusu ve terminal sunucu gibi sistemleriniz için uçtan uca sunduğumuz hizmetlerden faydalanırsınız ve iletişim ihtiyaçlarınız kesintisiz olarak sağlanır.
Donanım Çözümleri
İhtiyacınız olan sunucu ve altyapı donanımları ile ilgili hizmeti, PBS den alarak iş gücü ve donanım için kaynak ayırmanıza gerek kalmaz böylece maliyetleriniz düşer.