Hizmetlerimiz
Pbs’nin hedefi, İş Ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda hızla gelişen yeni teknolojileri takip ederek, uygun çözümleri şirket çalışanlarına iletmesi, yenilikçi ve güvenilir çözümler tasarlamasıdır.
Temel hizmet yelpazesi arasında; lokal networklerin aktif network cihazları, sunucu donanımları, sunucu işletim sistemi, network güvenliği (erişim yetkileri, yedekleme, antivirus, vb), WAN yapıları tasarlanması, mektuplaşma ve grup çalışma, veritabanı sunucuları, Internet web ve e-mail erişim ve bağlantıları gibi çözümler vardır.

Portföyümüzde yer alan ürünlerden Lenovo markasının THINK Kurumsal Ürün Ailesinde Servis Merkezimiz, garanti kapsamı içi ve garanti kapsamı dışı olmak üzere hizmetler vermektedir. Peritus Bilgisayar , satın aldığınız Lenovo ürününüzün garanti kapsamı içindeki donanımsal arızalarında üretici firma adına TSE/HYB standardında garanti hizmeti vermektedir.

Lenovo ürünlerinin Masaüstü, Taşınabilir, İş İstasyonları ve Sunucu ailelerinde bulunan tüm ürünlerine tek bir adresten destek alabilirsiniz. Bu desteğin içeriği için Garanti yönetimi ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.
Bu kapsamın dışında kalan ve ürün ile birlikte satın aldığınız Garanti hizmet genişletilme paketleri içeriğine bağlı olarak onarım desteğini de Peritus Bilgisayar'dan alabilirsiniz. Garanti kapsamı dışı ve garantisi biten ürünler için, onayınız doğrultusunda ,yedek parça ve onarım bedeli karşılığı hizmet verilmektedir. Donanım Bakım sözleşmeleri, mevcut yapınız tespit edilerek çeşitli seceneklerle teklif edilmektedir.

Uzman kadromuz ile, ihtiyacınız olan aşağıdaki sistem destek hizmetlerini de sizlere sunmaktayız.
* Masaüstü, Sunucu ve AĞ sistemlerinin kurulumu yönetimi
* Güvenlik Duvarı ve tehdit algılama sistemleri
* Lenovo Kurumsal aile ürünlerinin garanti hizmetleri çözüm ortağı
* Antivirüs , Yedekleme ve Lisans hizmetleri desteği
* Mesajlaşma ve Portal Çözümleri