Peritus Bilgisayar Sistemleri ( Pbs ) Hakkında
1998 yılında kurulan Pbs ’nin amacı; Genel Sektör de ve Çok Uluslu şirketlere ( İş Ortakları ) kişisel bilgisayar tabanlı komple çözüm üretmek ve gerçekleştirdiği çözümlerinde sürekliliğini sağlamaktır.

Pbs, iş ortaklarımızın bilgi sistemlerinin hızlı ve güvenilir şekilde çalışır olabilmesi için gereken desteği verebilmek amacı ile aşağıdaki temel iş akışını uygulamaktadır.

* Her bir iş ortağımıza sektördeki gelişmeleri takip ederek aktarmak ve yararlanmasını sağlamak,
* Üretici firmalar ile köprü görevini üstlenmek ve İş Ortağımızın kurum hedeflerini gözetmektir.
* İş ortağının ihtiyacı olduğunda gerekli analiz, tasarım ve proje çalışmalarını gerçekleştirerek satış sonrası değerlerini arttırmaktır.
* Siparişe dönüşen gerekli ürün temini ve planlama çalışmalarını yaparak zamanında teminini sağlamak ve istendiği durumda kuruluşlarını yapmak,
* Kuruluşu tamamlanan bilgi sisteminin iş ortağımızın isteği doğrultusunda eğitimini vermek,
* Yine kuruluşu tamamlanan bilgi sisteminin sürekliliğini sağlamak amacı gerekli bakım ve destek anlaşmalarını sunmak ve anlaşma türüne göre gerekli servisleri vermektedir.

Bilgi Teknolojisi sektörünün temel taşlarından biri hizmet’tir. Deneyim, kalite, araştırma ve geliştirmeye verilen önem, güçlü bir kadro ve tüm teknolojik gelişmeleri deneyim süzgecinden geçirerek iş ortaklarına zamanında sunabilmek hedefimizdir.
İş Ortaklarımızın isteklerini iyi dinlemek ve anlamak ile başlayan süreçte, Araştırma ve geliştirme, Deneyim, İş Ortağımızın sektörüne bağlı yaklaşmlar sonucu ürün – hizmet isteklerini yanıtlamaya özen göstermekteyiz.
Pbs tüm hizmet anlayışında “koşulsuz ve mutlak müşteri memnuniyeti” ilkesi ile çalışmaktadır. Sizleri iş ortakları olarak tanımlayan Pbs, bu ilke çerçevesinde çözümlenmeyecek iş – hizmet ‘lere girmemeyi de prensip edinmiştir. Pbs'in hedefi, iş ortaklarının yaptığı yatırımlar sonucu, en yüksek verimi alabilmesini sağlamak en önemli görevidir.
Amacımız, her çalışanımızın, yaşayan şirket hedeflerine bireysel katkısını bilmesi; inanarak İş Ortakları odaklı düşünmesi ve davranmasıdır.